موضوع پرسش شما چیست؟

پرسش های متداول

با مراجعه به فوتر پایین سایت روی “رهگیری سفارشات پستی ” کلیک کنید و در فرم باز شده شماره کد ۲۴ رقمی مرسوله را وارد کرده و روی دکمه ی جستجو کلیک کنید.در صورت صحیح بودن کد مرسوله پستی، وضعیت دقیق سفارش خود را مشاهده خواهید نمود. لازم به ذکر است که کد ۲۴ رقمی مرسوله پستی بعد از تحویل کالا برای شما ارسال میشود.

تمامی کالاهای سیبیل کالا یا دارای گارانتی مربوطه بوده یا شامل مهلت تست سلامت فنی و اصالت کالا از ۲۴ ساعت تا ۷ روز ( بسته به نوع ایراد و مشکل فنی یا نوع کالا ) می باشند. لطفا جهت کسب اطلاع کامل از جزییات و شرایط و قوانین مربوطه به صفحه شرایط و قوانین سیبیل کالا مراجعه کنید.

طبق اعلام اداره پست، مرسولات پستی بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری تحویل خریدار خواهند شد.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانیدسفارش خود را ثبت کنید. سفارشات شما در روزهای کاری و در زمان کاری به سرعت رسیدگی و پردازش خواهند شد.

در صورتی که کالایی مشمول مهلت تست فنی یا اصالت کالا باشد و توسط بخش فنی سیبیل کالا، دارای ایراد یا مشکل فنی غیرقابل رفع تشخیص داده شود، کالا مرجوع و وجه مشتری در اسرع وقت بازپرداخت خواهد شد.لطفا جهت دریافت اطلاعات کامل به صفحه شرایط و قوانین سیبیل کالا مراجعه کنید.

 

در بعضی مواقع بصورت دوره ای و مناسبتی کد تخفیف از طرف فروشگاه به مشتریان ارایه میشود در هنگام خریدبا وارد کردن کد تخفیف ، تخفیف شما روی فاکتور شما اعمال می شود.

پس از انتخاب فیلدهای اجباری، در صورت موجود نبودن کالای مورد نظر روی دکمه “افزودن به سبد خرید” کلیک کنید، سپس در فرمی که بصورت پاپ آپ نمایش داده می‌شود نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید. به محض موجود شدن کالای مورد نظر از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می‌شود.

 

گاهی ممکن است که چنین اتفاقی بیافتد اما ظرف مدت ۷۲ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد شماره تراکنش نا موفق شما قابل پیگیری میباشد .

 

 
پشتیبانی

پشتیبانی

در صورت هر گونه سوال، لطفا با بخش پشتیبانی و فروش تماس حاصل فرمایید.
۰۲۱-۶۶۷۴۶۱۲۲
info@30bilkala.com