وبلاگ

ایفون ۱۴ کی میاد و تاریخ عرضه سری آیفون ۱۴ چه زمانی خواهد بود؟

ایفون ۱۴ کی میاد و تاریخ عرضه سری آیفون ۱۴ چه زمانی خواهد بود؟

شرکت پر سر و صدای اپل در هر سال تنها یک سری از گوشی‌های محبوب و دوست‌داشتی آیفون را به بازار عرضه می‌کند و حال که سری ۱۳ درحال فروش در بازارهای جهانی است، ممکن است برایتان سوال باشد که آیفون ۱۴ کی میاد و یا اینکه ایفون ۱۴ کی رونمایی میشود و یا کی وارد بازار ایران میشود؟

آیفون ۱۴ کی میاد ؟

در پاسخ به این سوال که ایفون ۱۴ چه زمانی به بازار میاد می‌توان گفت که ابتدا شایعات بر این اساس بود که این سری از گوشی‌های جنجالی زودتر از پاییز ۱۴۰۱ به بازار نخواهند آمد و نباید زودتر از این منتظر سری ۱۴ باشید و حقیقاً با توجه به محافظه‌کاری این شرکت سازنده تعیین تاریخ مشخص برای آن برطبق شایعات امکان نداشت. اگر می‌خواستیم یک پاسخ دقیق‌تر به کسانی که می‌خواستند بدانند آیفون ۱۴ کی میاد بدهیم به صورت کلی می‌توانستیم به ماه سپتامبر اشاره کنیم، اما این رویداد از زمان‌بندی سال‌های قبل کمی زودتر اتفاق افتاد و در تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۲۲ برگذار شد. 

تاریخ ورود ایفون ۱۴ به ایران

رویداد اپل برگذار شد و نسخه نرم‌افزاری آن نیز برای گوشی‌های واجد شرایط منتشر شده است. اکنون در برخی از بازارها پیش فروش این گوشی‌ها نیز آغاز شده است. بسیاری از کاربران اکنون این سوال برایشان پیش آمده که امسال بعد از مشکلاتی که واردات آیفون در چند وقت گذشته داشته، وضیعت آیفون ۱۴ در ایران به چه صورت خواهد بود و یا آیا آیفون ۱۴ وارد ایران میشود یا خیر ؟

تاریخ ورود آیفون ۱۴ به ایران هنوز مشخص نیست شاید برخی از مدل‌های آن از کانال‌های غیر رسمی وارد ایران شود، اما نمی‌توان گفت که در رابطه با واردات رسمی این قبیل کالا چه تصمیمی گرفته خواهد شد، بنابراین در مورد تاریخ عرضه ایفون ۱۴ در ایران در حال حاضر نمی‌توان اظهار نظر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید